-
Barnas dag 2026
Æftasturer i Østre Toten
Dette har vi gledet oss til - nå starter det opp gågrupper flere steder i kommunen! Frivillige stiller opp som turansvarlige og er klare for å få med seg enda flere på tur.Fra og med mandag 2. november er det klart for æftasturer i nærmiljøet. Disse gågruppene passer for deg som har lyst til å være med på en rusletur i nærmiljøet sammen med andre. Turen vil ta ca. en time, og start og stopp vil være på oppmøtestedet.
I oversikten kan du se hvilke steder det er turer de ulike dagene. Du kan velge å bli med på tur enten på det stedet som ligger nærmest, eller den dagen som passer for deg.
På facebooksiden vår finner du egne arrangementer for hvert sted, så klikk gjerne på at du er interessert eller deltar for å få de siste oppdateringene for "ditt" sted.
Frivilligsentralen på Facebook: https://www.facebook.com/ostretotenfrivilligsentral
Æftasturer i Østre Toten
KOLBU (LUND)
Mandager kl. 17.30
Oppmøte ved Montessoriskolen
LENSBYGDA
Tirsdager kl. 17.30
Oppmøte på Lindholm
KOLBU (NEDRE)
Tirsdager kl. 17.30
Oppmøte ved Samvirkelaget (Brustadvegen 2)
KAPP
Onsdager kl. 17.30
Oppmøte ved Kapp skole
SKREIA
Onsdager kl. 17.30
Oppmøte ved Skreia ungdomsskole
TOTENVIKA
Onsdager kl. 17.30
Oppmøte ved Totenviken skole
LENA
Torsdager kl. 17.30
Oppmøte ved Lena stasjon (Østre Toten frivilligsentral)
NORDLIA
Torsdager kl. 17.30
Oppmøte ved Nordli skole
Del på:
-
Her kan du lese årsmeldinga for 2025
2025 var nok et innholdsrikt og variert år hvor aktivitetene har utviklet seg ut fra innspill og innsats fra samarbeidspartnere, frivillige og deltakere.
-
Påmelding til Barnas dag 2026
-
Medlemskap i Østre Toten Frivilligsentral
Østre Toten frivilligsentral har som mål å samle foreninger og engasjerte innbyggere for å skape et levende lokalsamfunn.
-
Kjenner vi noen som kjenner noen?
Vi er på utkikk etter deg som har lyst til å bidra i aktiviteter i lokalmiljøet!